Biuro Rachunkowe DPKA

dpka-slajder-pionBiuro Rachunkowe DPKA świadczy szeroko rozumiane usługi z zakresu Doradztwa, Podatków, Księgowości i Audytu.

Miarą naszej pracy jest jakość i rzetelność. Świadczymy usługi w oparciu o motto: Ekonomia musi słuchać etyki. Nadrzędną zasadą w naszej pracy jest działanie zgodnie z przyjętymi standardami.

Zdajemy sobie sprawę, że wraz z postępem gospodarczym zwiększa się nasza konkurencja. To co wyróżnia DPKA od innych to koncentracja na potrzeby klienta, nieszablonowe podejście do zagadnień i poszukiwanie rozwiązań optymalnych i najbardziej efektywnych.

Powierzając nam księgowość dbamy o czas Klienta, kapitał, zapewniając wiarygodność danych, co wpływa na rozwój kluczowego profilu działalności i wzmacnia wizerunek firmy.

Zatrudnienie pracowników o najwyższych kwalifikacjach daje wysoką jakość świadczonych usług. Inwestowanie w nowoczesne rozwiązania informatyczne pozwala zapewnić bezpieczeństwo i poufność przesyłanych dokumentów z możliwością bieżącej kontroli stanu rozliczeń księgowych przez Klienta.

Aby zagwarantować merytoryczny profesjonalizm Biuro Rachunkowe współpracuje z biegłym rewidentem i doradcami podatkowymi, co przyczynia się do kompleksowości świadczonych usług. Nieustannie doskonalimy istniejące procesy firmowe i podnosimy kompetencje naszych pracowników.

Współpraca z nami i stosowane przez nas nowoczesne rozwiązania gwarantują optymalizację  rozwoju każdej firmy.

Już dziś zadzwoń: + 48 601629686, napisz do Nas: biuro@dpka.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *