O NAS

Bazując na wiedzy i praktyce Właścicielki oraz współtworzących Biuro Rachunkowe DPKA pracowników zapewniamy naszym Klientom rzetelną i profesjonalną obsługę z zachowaniem lojalności, dyskrecji, terminowości oraz najwyższych standardów księgowych. Na bieżąco śledzimy zmiany zachodzące w prawie oraz na rynkach finansowych, aby zagwarantować bezpieczeństwo każdemu współpracującemu z nami przedsiębiorcy.

Wskazujemy optymalne rozwiązania finansowe i podatkowe dostosowując je do potrzeb i specyfiki funkcjonowania konkretnej firmy. Skutecznie reprezentujemy interesy Klientów przed urzędami i podczas kontroli skarbowych. Prowadzimy księgi rachunkowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów oraz sprawy kadrowo-płacowe pracowników. Sporządzamy deklaracje podatkowe, rozliczenia ZUS, sprawozdania finansowe i statystyczne.

Pełnimy nadzór księgowy, prowadzimy przeglądy ksiąg rachunkowych, badamy sprawozdania finansowe, sporządzamy analizy finansowe, organizujemy sprawozdawczość zarządczą i procesy kontrolingowe w firmie.

monika-lubczynska-barczak

Właścicielem Biura Rachunkowego DPKA jest Monika Lubczyńska-Barczak – absolwentka kierunku rachunkowość i finanse przedsiębiorstw Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Ukończyla również studia doktoranckie na UEP, gdzie przedmiotem  zainteresowań jest  sprawozdawczość grup kapitałowych, w szczególności zagadnienie efektywności wykorzystania kapitałów między jednostkami powiązanymi, które stało się obszarem badań naukowych. Autorka publikacji, ekspertyz, analiz i audytów z zakresu rachunkowości i sprawozdawczości finansowej, a także podatków. Wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, gdzie prowadzi zajęcia z przedmiotów: rachunkowość grup kapitałowych, rachunkowość finansowa, rachunkowość zarządcza. Specjalizuje się również w szkoleniach komercyjnych dla firm. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na kierowniczych stanowiskach jako Główna Księgowa w przedsiębiorstwach handlowych, usługowych i produkcyjnych, co na dziś dzień pozwala merytorycznie wspierać projekty audytorskie, w których uczestniczy. Doświadczenie Moniki Lubczyńskiej-Barczak zapewni Państwu dostęp do unikalnej wiedzy, doświadczenia i nowoczesnych rozwiązań.

Już dziś zadzwoń: + 48 601629686, napisz do Nas: biuro@dpka.pl